top of page

REGULAMIN KORZYSTANIA
Z SERWISU WYLOGOWANI.NET

1. Niniejszy Regulamin normuje zasady i warunki korzystania z serwisu internetowego  www.wylogowani.net  oraz warunki sprzedaży dostępnych w serwisie produktów.

2. Każdy może przeglądać zasoby strony, jednak z chwilą złożenia zamówienia, dodania komentarza na forum czy dodania wiadomości , użytkownik oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem oraz w pełni akceptuje zawarte w nim postanowienia i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

3. Właścicielem i administratorem strony jest Fundacja Reakcja z siedzibą w Kaliszu, 62- 800 Kalisz, ul. Ciasna 15/1a.

4. By w pełni korzystać ze strony i dokonywać zakupów należy dysponować aktywną skrzynką poczty elektronicznej,

5. Serwis wylogowani.net zajmuje się promocją  polskiej natury, lasów, życia w zgodzie z przyrodą i sprzedażą publikacji elektronicznych (e-booków).

6. E-booki dostępne w serwisie zapisane są w formacie PDF. Zawierają teksty i grafikę objęte prawami autorskimi.

7. Nabywca e-booka ma prawo do przechowywania go na twardym dysku swojego komputera oraz innych nośnikach elektronicznych w celu zapoznania się z treścią utworu. Nabywca może utwór wydrukować, ale tylko na własne potrzeby.

8. Nabywca nie ma prawa do kopiowania i rozpowszechniania e-booka w sposób naruszający prawa autorskie wydawcy, Autora czy Grafika.

9. Wszelkie e-booki udostępniane w serwisie wylogowani.net podlegają ochronie przewidzianej w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83).

10. Publikację po uiszczeniu opłaty dostarczamy wiadomością e-mail z adresu Wylogowani- Poznaj swoją naturę.  Publikację należy pobrać na swój komputer klikając w załączony w e-mailu link.  

WARUNKI SPRZEDAŻY

Warunkiem korzystania z serwisu jest podanie aktualnego adresu mailowego podczas dokonywania zakupu e-booka, ponieważ proces zamawiania i odbioru zakupionego e-booka dokonuje się poprzez pocztę elektroniczną.

 

Czytelnik nie może nielegalnie rozpowszechniać kupionej publikacji, sprzedawać jej, ani wykorzystywać całości i fragmentów w sposób łamiący prawa autorskie Twórcy i wydawcy.

 

REGULAMIN ZAKUPÓW

 1. Serwis wylogowani.net oferuje publikacje elektroniczne w postaci autorskich e-booków.

 2. Publikacje można zamawiać za pośrednictwem odpowiedniego modułu zakupu widocznego przy każdym e-booku.

 3. Kolejnym krokiem jest postępowanie zgodnie z wytycznymi na kolejnych etapach składania zamówienia.

 4. Niezbędnym warunkiem złożenia zamówienia jest podanie adresu poczty elektronicznej, na który zostanie przesłany specjalny link aktywujący możliwość pobrania zakupionego e-booka.

 5. Dane i numer konta zostają wysłane automatycznie na adres mailowy użytkownika. Dane te są także dostępne na stronie internetowej.

 6. Użytkownik dokonuje wpłaty za pośrednictwem platform płatniczych zintegrowanych z serwisem wylogowani.net.

 7. Zamówienie zostaje zrealizowane natychmiast po stwierdzeniu dokonania wpłaty na konto wydawnictwa lub poprzez dostępne płatności.

 8. Użytkownik, który dokonał zakupu e-booka nie ma prawa udostępniać go osobom trzecim.

 9. Użytkownik może drukować na własne potrzeby zakupioną przez siebie publikację.

 10. Użytkownik nie ma prawa rozpowszechniać zakupionego przez siebie e-booka.

 11. Użytkownik ma prawo do złożenia reklamacji. Każda reklamacja będzie rozpatrywana indywidualnie.

 12. Wydawca przewiduje zwrot kosztów zamówionego e-booka, jeśli nie spełni on oczekiwań użytkownika lub w wyniku błędów technicznych użytkownik będzie miał problemy z jego użytkowaniem.

 13. Wszystkie publikacje elektroniczne dostępne w serwisie objęte są prawem autorskim.

 14. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Operatorów: Stripe, PayPal, Przelewy24.

 15. Wszelkie reklamacje i kwestie sporne będą rozpatrywane indywidualnie.

 16. Płatności online realizowane są w ten sposób, że po wybraniu formy płatności Użytkownik zostaje przekierowany do serwisu transakcyjnego dostawca systemu płatności / banku. Po zalogowaniu się, Użytkownik otrzymuje gotowy formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy.

 17. Klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu w ciągu 14 dni.

bottom of page