top of page
Agnieszka i Marcin, Wylogowani

Tu Aga i Marcin z „Wylogowanego lasu”.

 

Jeśli tu trafiłeś, znaczy, że poznałeś nas trochę z naszych socialmediów, poznaliśmy się osobiście lub chcesz jechać do nas na obóz. Kim jesteśmy? Ludźmi którzy cenią sobie w życiu równowagę, również w relacji życie miejskie a natura. Połowę życia prywatnego i zawodowego spędzamy w mieście, konkretnie w Kaliszu, drugą połowę w lesie. W naszym prywatnym lesie pod Koninem.

Środowiskiem naturalnym człowieka jest po prostu środowisko naturalne. Dlatego jak najczęściej „wylogowujemy się” nie tylko od smartfonów i internetu, ale i miejskiego zgiełku, by spędzać czas, żyć w lesie.

W trakcie zimowego obozu Wylogowanych

A gdy my mamy na to czas i ochotę, a inni taką chęć, organizujemy w naszym lesie obozy „Wylogowanych” dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Szczególnie dla dzieci i młodzieży to nasze hasło „wylogowania” jest ważne, bo odciągamy ich na cały dzień od telefonów. Smartfony zostają w specjalnej skrzyni, a my staramy się naszych gości zarazić pasją kontaktu z naturą i wciągamy w emocjonującą przygodę w naszym lesie.

Więcej o obozach piszemy w zakładce „Obozy”.

A co robimy w tym lesie? Wiosną sadzimy drzewa i krzewy, uprawiamy nasz leśny ogródek, latem robimy mały offroad, pływamy kajakiem po Warcie w Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym, jesień to czas na porządki, pielęgnację lasu i trzebież, zimą saunujemy. O każdej porze roku przyjmujemy gości, organizujemy obozy. Pracujemy, bawimy się, odpoczywamy. Takie leśne zwykłe życie. A i czasami nagrywamy dla Was filmy, najwięcej znajdziecie ich na TikToku tutaj link: https://www.tiktok.com/@wylogowani 

 

Wielu sobie pomyśli, wylogowani a siedzą na TikToku? Tak. Nie odrzucamy zupełnie technologii, nie ma w niej nic złego, nie ma nic złego w internecie, no chyba, że nie ma się umiaru. A my właśnie staramy się promować umiar i równowagę. Również naszą działalnością w internecie.

Jesienny obóz Wylogowanych dla grup starszych
bottom of page